Apie mus


    Tarptautinis nagų estetikos mokymo centras yra vienas iš didžiausių ir profesionaliausių šios srities mokymų organizatorių Baltijos šalyse.

   Tokio pobūdžio mokymo centrą įkurti buvo nuspręsta dėl to, kad rinkoje smarkiai trūko aukšto lygio tarptautinių kursų. Iš pradžių tai buvo tik kvalifikacijos kėlimo mokymai nagų modeliavimo, dizainų kūrimo ir pedikiūro srityse. Bet po metų nutarta centrą plėsti labiau – startavo baziniai nagų modeliavimo ir profesionalaus manikiūro mokymai.

   Intensyviai bendradarbiavome su geriausiais kitų šalių mokymo centrais, augome patys ir sukūrėme išskirtines mokymų programas, į kurias jau nuo pat pirmų kursų rinkosi pilnos grupės. Neįtikėtina, jog kasmet mokinių skaičius augdavo net 300% ir ši tendencija tęsiasi iki šiol!

   Tobulėti nenustojome – 2015 metais įkūrėme mokymo centrą Šiauliuose, kurio vadove tapo Darutė Martinaitienė, nagų dizainerė bei kojų ir rankų estetikos ekspertė. Tai leido ir Šiaulių bei aplinkinių miestų meistrams tobulėti geriausiame mokymų centrų tinkle ir taip dar labiau paaukštinti bendrą Lietuvos nagų estetikos meistrų lygį.

   Šiuo metu šiame mokymo centre yra vykdomi profesionalaus pedikiūro, bendravimo su klientais, buhalterinės apskaitos ir kiti mokymai bei seminarai. Profesionalaus pedikiūro mokymus veda, savo srities specialistė, Inga Antanaitytė

  Mes kiekvieną dieną ieško naujų sričių ir studijų krypčių, kurių dėka meistrai galėtų dar labiau kelti savo kvalifikaciją.

   Visada stengiamės išlaikyti aukščiausius standartus savo seminaruose ir pamokose, o vertybės, kurios yra svarbios mūsų verslui yra kasdieniškos ir svarbios kiekvienam individui:

·         Mes vertiname gebėjimą tobulėti – mūsų mokymo centre tobulėja ne tik mokiniai, bet ir mokytojai, kurie pastoviai semiasi patirties iš geriausių pasaulyje nagų estetikos specialistų, skaito mokomąją literatūrą, domisi technologijų naujovėmis ir taip kasdien augina savo žinias.

·         Sąžiningumasviena iš pagrindinių žmogaus vertybių, bet mūsų mokytojai ir mes, centrų vadovai, taipogi esame žmonės. Organizuodami pamokas visada esame sąžiningi – naudojame aukščiausios kokybės įrankius ir išsamią bei turiningą metodinę medžiagą, kuri buvo parengta profesionalų. Visada dalinamės savo sukaupta patirtimi su kitais, esame atviri partneriams ir padedame vieni kitiems.

·         Mylime profesionalumą, tai mūsų kasdienybė ir pagrindinis tikslas – mes esame savo srities profesionalai ir stengiamės tokių išauginti kuo daugiau – mokome ne tik kojų ir nagų estetikos, bet ir verslo pagrindų – juk profesionalai turi būti profesionalūs visapusiškai!

 

Created with Mozello - the world's easiest to use website builder.

 .